Štěpkovače BX 42

 

VIDEO: Rozdělovač BX42 v normálním provozu

 

 

Od sezóny 2019 jsme do našeho sortimentu přidali nový, modernizovaný vrtulník Brixon BX42s.

Nový typ vrtulníku má zesílenou konstrukci. Zesílení zadní části umožňuje umístění tažného zařízení (standardní tažná koule 50 mm). Toto Praktické vylepšení umožňuje táhnout přívěsy běžných automobilů. Takto lze nasekaný materiál sekat a přepravovat pouze jedním traktorem. POZOR - maximální hmotnost přívěsu na 800 kg. Přívěs nesmí používat v provozu.

Dalším vylepšením je umístění smykové lišty. U nového typu je blízko okraje zasouvacího prostoru, což ještě vylepšuje a zvyšuje jeho funkčnost.

U nových typů používáme kvalitnější ložiska rotoru. Při správné péči se produkují prodlouží jejich životnost.

Při výrobě rotoru se používá nerezová ocel a rotor je vyroben novou technologií. Zpracování je vylepšeno a vylepšeno vibrace jsou minimalizovány.

Sekačku Brixon BX 42s dodáváme standardně s bezpečnostním samořezným šroubem, který je vybaven kardanem.

Konstrukce sekačky Brixon BX42s je jednoduchá; tyto stroje jsou velmi spolehlivé a užitečné. Hlavní hlavní výhoda je, že nasekané větve jsou umístěny ve strojích směrem dolů a pod úhlem k ose rotoru. Tým je zajištěno užitečné a snadné samovytahování. Rotor má na obou stranách čtyři broušené listy. Stříhací tyč je nastavitelná. Velikost dřevní štěpky každé 2 - 5 cm. Dřevěné štěňata nejsou pravidelně a velikost kožešiny upravována. Výhodou hrubých dřevěných štěňátek je, že se snadno skladují s minimálním rizikovým odpařováním. Dřevěné štěně není vhodné pro každý s dopravníkovým systémem. Drtič BX42 dokáže zpracovat větve o průměru až 10 cm.

 

 

Holzhäckslern Brixon 42 S

/album/holzhackslern/img-0171-jpg/ /album/holzhackslern/img-0172-jpg1/ /album/holzhackslern/img-0173-jpg/ /album/holzhackslern/img-0174-jpg/ /album/holzhackslern/img-0175-jpg/ /album/holzhackslern/img-0177-jpg/ /album/holzhackslern/img-0179-jpg/ /album/holzhackslern/img-0181-jpg/ /album/holzhackslern/img-0182-jpg/ /album/holzhackslern/img-0183-jpg/