Řada MEFUZOR

 

 

Na sezónu 2018 jsme vytvořili nový typ mulčovače: Mefuzor MFZ. Svou Konstrukcí je tento mulčovač zvláštní a je vhodný nejen pro zemědělce a zemědělce.

 

Při vývoji mulčovače Mefuzor byl kladen důraz na všestranné využití stroje. Konstrukce vypadá jako standardní kladivový mulčovač, ale byla doplněna několika novými konstrukčními prvky.

- Boční hydraulický posuv je speciálně navržen pro větší šířku řazení (až 50 cm). Tuto výhodu oceníte při práci v členitém terénu, ve stísněném prostoru nebo při mulčování pod elektrickým plotem.

- zadní otevíratelná čepička je populární novinkou. S částečně otevřeným zadním víčkem lze zvýšit rychlost jízdy. Hmota mulče není rozemletá příliš jemně, ale požadavek na výkon motoru traktoru je podstatně nižší. Mulčovač pracuje snadněji. Tuto výhodu oceníte, pokud pracujete v neobvykle hustém porostu nebo v případě, že výkon traktoru je v nepříznivém vztahu k pracovní šířce mulčovače.

- Odnímatelné zadní nože - to ocení zejména sady a vinaři. U standardních mulčovačů pracují kladiva asi 10 cm nad úrovní terénu. Spolehlivě mulčují vegetaci, ale nejsou schopni rozdrtit zbytky rostlin ležící na zemi. (Vinná réva, řezané větve, ...). Zadní řada mulčovačů Mefuzor působí jako hrábě, které před sebou tlačí zbytky rostlin. Když se jich nahromadí více, mulčovací kladiva je spolehlivě rozdrtí. Výška železných nožů je nastavitelná. Při práci by měly být nastaveny těsně nad úrovní terénu. Nože jsou odnímatelné - po jejich odstranění lze mulčovač použít pro normální mulčování.

- robustní T-kladiva zvláštního tvaru - mulčovač Mefuzor je také určen pro mulčování tvrdé a pevné hmoty. Z tohoto důvodu je vybavena speciální vyztuženými T-kladivy jedinečného tvaru. Samozřejmě je možné použít tuto T-kladivu v normálním provozu.

 

 

 

  

 

 

Serie MEFUZOR

/album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-1-jpg3/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-2-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-3-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-4-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-5-jpg3/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-6-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-7-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-8-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-9-jpg2/ /album/serie-dps/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-mfz-180-10-jpg2/