Řada GKH

Od sezóny 2018 jsme uvedli na trh nový mulčovač Menasor. Při Konstrukci tohoto stroje jsme se snažili využít všech výhod osvědčených mulčovačů Menasor GKH a přizpůsobit mulčovač úpravám pro zákazníky, kteřebovat trochu jiné stroje.

Zachovali jsme robustní stroje, oblíbenou otevírací čepičku, čtyřpásovou převodovku, masivní hřídel rotoru, zadní válec a mohutné postranice.

Hlavní rozdíly ve srovnání se standardním typem Menasor:

- Tříbodový závěs - horní trubka řazení je kratší. To fungovalo přenosem přenosných tlaků a tahů při zvedání strojů. Mulčovače Menasor II dodáváme pouze s bočním hydraulickým posuvem. Tříbodový závod je samozřejmě součástí kategorie I a II

- Upevnění hřídele hlavního rotoru - Přihlášení ke Konstrukci jsme použili nový způsob upevnění pouzder ložisek hřídele rotoru.

- T-kladiva organizovaná do spirály - Aby byl rotor jednodušší a vyváženější, používáme v Konstrukci nový systém spirálovitých T-kladiv.

- Zesílená boční deska - Pro zvýšenou robustnost a další pevnost jsme na Menasor II vytvořili silnější boční desku (8 mm).

Změny v Konstrukci mulčovače Menasor II vyrábět výrobu mulčovače s větší pracovní šířkou (240 cm) - Menasor II - 240. Tento mulčovač je určen pro profesionální použití v agregacích s těmi

Menasor II 240 má zesílenou hlavní hřídel, zesílené boční desky (10 mm), převodovku pro přenos vysokého výkonu a převodovku s 5 klínovými řemeny.

 

Cena zahrnuje DPH a PTO

Serie GKH

/album/serie-gkh/img-2356-jpg/ /album/serie-gkh/img-2357-jpg2/ /album/serie-gkh/img-2358-jpg/ /album/serie-gkh/img-2359-jpg/ /album/serie-gkh/img-2360-jpg/ /album/serie-gkh/img-2361-jpg/ /album/serie-gkh/img-2362-jpg/ /album/serie-gkh/img-2363-jpg/ /album/serie-gkh/img-2364-jpg/ /album/serie-gkh/img-2365-jpg/