Dvoukolový traktor Gulliver BT 330

Univerzální nosič nářadí
 
 
 
Dvoukolový traktor Gulliver je konstrukčně podobný dvoukolovým traktorům Merlin MF380/400. Oba typy jsou osazený spolehlivými a oblíbenými benzínovými a dieselovými motory. Tyto motory jsou rozšířené pod nejrůznějšími obchodnimi značkami po celé EU. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Benzínový motor                                                                       Diesel motor         
- nižší hmotnost                                                          -  úspornější provoz           
- snadnější zimní starty                                                - optimální kroutící moment
- jednodušší údržba a seřízení                                       - delší životnost                 
 
 
Ovládací prvky - všechny ovládací prvky jsou ergonomicky a prakticky umístěny v dosahu obsluhy. Ovládáíní stroje je snadné a intuitativní. 
 
 
 
 
Otočná madla - Všechny ovládací prvky jsou umíštěny na otečném madle řidítek. Lze jím otáčet o 180". Traktor tak lze používat v obou směrech pojezdu. Vývodovou hřídelí vpřed (sekačka, sněhová fréza,..) a směrem vzad (rotavátor, rotační pluh,..)
Madlo lze také částečně vyosit mimo střed stroje a obsluhovat strpj mimo osu pojezdu. 
 
Elektrosoustava - Dieselové motory jsou osazeny elektrosoustavou - akumulátor, starter, spínací skříňka, kabeláž a dobíjení. Benzínové motory mohou být (volitelná výbava) osazeny elektrosoustavou - akumulátor, starter, spínací skříňka, kabeláž. Tato elektrosoustava ale nemá dobíjení, takže je třeba akumulátor nabíjet. Obvykle jedno nabití stačí na větší množství startů. Každý motor lze samozřejmě startovat i pomocí startovací šňůry.

Převodovka - zcela nová konstrukce převodovky Gulliver je hlavním rozdílem oproti dvoukolovým traktorům Merlin.
Gulliver má dvě pracovní rychlosti v obou směrech a třetí rychlost pouze ve směru, kdy je náhonová hřídel směrem vzad. Třetí, pojezdová rychlost je určena pouze pro používání s přípojným, bržděným návěsem. Při ovládání stroje za chůze nelze 3. převodový stupeň použít.
 
Výhody - rychlejší přesun při přepravě nákladu na bržděném návěsu
Nevýhoda - pouze dvě pracovní rychlosti
 
Uzávěrka difereciálu - dvoukolové traktory Gulliver jsou opatřeny diferciálem a uzávěrkou diferenciálu. Ta se používá pouze při práci, při jízdě na kluzkém terénu,..  Při jízdě po tvrdých plochách nesmí být uzávěrka zapnuta
 
 
 
 
 
 
Všechny dvoukolové traktory vč. příslušenství můžete zakoupit na našem E-shopu
 
 
 

 

Dvoukolový traktor Gulliver

/album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-2-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-3-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-4-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-5-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-6-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-7-jpg/