Dvoukolový traktor Gulliver BT 330

Univerzální nosič nářadí
 
 
 
Dvoukolový traktor Gulliver je konstrukčně podobný dvoukolovým traktorům Merlin MF380/400. Oba typy jsou osazený spolehlivými a oblíbenými benzínovými a dieselovými motory. Tyto motory jsou rozšířené pod nejrůznějšími obchodnimi značkami po celé EU. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   Benzínový motor                                                                       Diesel motor         
- nižší hmotnost                                                          -  úspornější provoz           
- snadnější zimní starty                                                - optimální kroutící moment
- jednodušší údržba a seřízení                                       - delší životnost                 
 
 
Ovládací prvky - všechny ovládací prvky jsou ergonomicky a prakticky umístěny v dosahu obsluhy. Ovládáíní stroje je snadné a intuitativní. 
 
 
 
 
Otočná madla - Všechny ovládací prvky jsou umíštěny na otečném madle řidítek. Lze jím otáčet o 180". Traktor tak lze používat v obou směrech pojezdu. Vývodovou hřídelí vpřed (sekačka, sněhová fréza,..) a směrem vzad (rotavátor, rotační pluh,..)
Madlo lze také částečně vyosit mimo střed stroje a obsluhovat strpj mimo osu pojezdu. 
 
Elektrosoustava - Dieselové motory jsou osazeny elektrosoustavou - akumulátor, starter, spínací skříňka, kabeláž a dobíjení. Benzínové motory mohou být (volitelná výbava) osazeny elektrosoustavou - akumulátor, starter, spínací skříňka, kabeláž. Tato elektrosoustava ale nemá dobíjení, takže je třeba akumulátor nabíjet. Obvykle jedno nabití stačí na větší množství startů. Každý motor lze samozřejmě startovat i pomocí startovací šňůry.

Převodovka - zcela nová konstrukce převodovky Gulliver je hlavním rozdílem oproti dvoukolovým traktorům Merlin.
Gulliver má dvě pracovní rychlosti v obou směrech a třetí rychlost pouze ve směru, kdy je náhonová hřídel směrem vzad. Třetí, pojezdová rychlost je určena pouze pro používání s přípojným, bržděným návěsem. Při ovládání stroje za chůze nelze 3. převodový stupeň použít.
 
Výhody - rychlejší přesun při přepravě nákladu na bržděném návěsu
Nevýhoda - pouze dvě pracovní rychlosti
 
 
 
 
 
 
Všechny dvoukolové traktory vč. příslušenství můžete zakoupit na našem E-shopu
 
 
 

 

Dvoukolový traktor Gulliver

/album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-2-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-3-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-4-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-5-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-6-jpg/ /album/dvoukolovy-traktor-gulliver/dvoukolovy-traktor-gulliver-bt330-g170-7-jpg/