Štěpkovač Dabaki LWC 130

Štěpkovač pro jemnou štěpku
 
 
Od roku 2019 jsme rozšířili naši nabídku o štěpkovač Dabaki LWC 130. 
Štěpkovač LWC 130 je konstruovaný pro produkci jemné štěpky o velikosti cca 1 cm. Podíl větších štěpků je podstatně nižší, než u štěpkovačů série BX.
Štěpkovaný materiál je jedním hydraulicky poháněným válcem podávám kolmo k řezacímu disku. Práce štěpkovače je proto pomalejší a energeticky náročnější. 
 
 
Štěpkovač LWC 130 se zapíná do traktoru 3-bodovým závěsem I.kat. Při použití redukčních vložek lze připojit i do závěsu II.kat.
Převod síly od náhonové hřídele traktoru (540 ot./min) je přenášen na hlavní řezací disk 3-mi klínovými řemeny.
 
 
 
Řezací disk je opatřen 2-mi noži z vysoce pevnostní oceli.
Nastavitelné protiostří je umístěno na spodní části podávacího otvoru.
 
 
 
 
 
 
Hydraulická soustava štěpkovače se skládá z nádrže hydraulického oleje, čerpadla, hydromotoru,..
Hydraulické čerpadlo je poháněno klínovým řemenem, od hlavní hřídele štěpkovače
 
 
 
 
Dále se hydraulická soustava skládá z hydraulických hadic, regulačního průtokového ventilu a 3 bezpečnostních směrových ventilů, které ovládají podávací válec (vpřed - stop - vzad)
 
 
 
 
 
Pro zvýšení bezpečnosti při přepravě lze podávací vál snadno sklopit.
 
Výfukový komín lze otáčet - 360" a proud štěpkované hmoty směrovat nastavitelným kšiltem.
 
 
 
 

Štěpkovač Dabaki LWC 130

/album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-1-a-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-2-a-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-3-a-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-4-a-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-5-a-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-lwc-130/traktorovy-stepkovac-drtic-vetvi-wood-chipper-holzhacker-6-a-jpg/