Štěpkovač Brixon BX42s

Nový, modernizovaný typ
 
 
 
 

 

!!! Zde si můžete prohlédnou štěpkovač BX42 v běžném provozu !!! :

 

 

Od sezóny 2019 jsme do nabídky zařadily nový, zmodernizovaný štěpkovač Brixon BX42s.

 

 

 

Nový typ štěpkovačů má zesílenou konstrukci. Zesílení zadní části umožnilo umístění tažného zařízení (standardní tažná koule 50mm). Toto praktické vylepšení umožňuje tažení běžných aoutomobilových vozíků. Takto je možno štěpkovat i odvážet naštěpkovaný materiál pouze jedním traktorem.  POZOR - maximální celková hmotnost návěsu je 800 kg. Závěs nesmí být používán v silničním provozu.

Dalším vylepšením je umístění protiostří. U nového typu je těsně na hraně vkládacího prostoru a tím je podstatně vylepšena a zvýšena jeho funkčnost. 

U nových typů jsme také použili kvalitnější ložiska rotoru. Při správné údržbě je podstatně zvýšena jejich živost.

Při výrobě Rotoru je používána ocel vyšší kvalitní třídy a rotor je vyráběn pomocí nové technologie. Zpracování je podstatně vylepšeno a nažádoucí vibrace jsou omezeny na minimum. 

Štěpkovače Brixon BX42s jsou konstrukčně jednoduché stroje, velice spolehlivé a bezporuchové. Jejich hlavní předností je, že štepkované větne jsou vkládany do stroje směrem dolů a šikmo k ose rotoru. Tím je zajištěno bezproblémové a snadné samovtahování. Rotor je opatřen čtyřmi oboustraně nabroušenými noži. Protiostří je nastavitelné. Velikost štěpky je 2 - 5 cm. Štěpka není pravidelná a není možno nastavit velikost. Výhodou hrubé štěpky je snadné skladování s minimálním nebezpečím zapaření. Štěpka není vhodná do kotlů s dopravníkem. Štěpkovač BX42 je schopen zpracovat větve až do průměru 12cm.

Při používání štěpkovače BX42s doporučujeme používat některý z našich bezpečnostních adaptérů.

Zakoupit je můžete v našem Eshopu

www.Dabaki-eshop.cz

Zde najdete video stroje při práci

Štěpkovač Dabaki BX42

/album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-1-a-jpg/ /album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-2-a-jpg/ /album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-3-a-jpg/ /album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-4-a-jpg/ /album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-5-a-jpg/ /album/stepkovac-bx42/stepkovac-dabaki-bx-42s-6-a-jpg/