Štěpkovač Brixon BX42R

Štěpkovač vhodný pro malotraktory a malé traktory
 
 
 
Štěpkovače Brixon BX 42R jsou vylepšenou verzí oblíbených štěpkovačů Brixon BX 42s. 
Konstrukce BX42R je složitější a propracovanější. Hlavní důraz je kladen na kvalitu, životnost a konfortnější práci obsluhy. 

Řezací ústrojí - tvoří řezací disk se 4-mi oboustraně brousitelnými noži ze speciální vysocetvrdostní oceli. Oproti ostatním štěpkovačům stejné kategorie jsme použili silnější rotor - 16 mm. Tím je vyloučeno prohnutí a nežádoucí vibrace disku i při extra silném namáhání.
Protiostří (ocílka) - U štěpkovače BX42R jsme netradičně umístili protiostří - vodorovně, na spodní část podávacího válu. Tato inovace podstatně zvyšuje účinnost štěpkování a ostraňuje nežádoucí propadávání drobných větviček mimo štěpkovací prostor. 
 

 Hydraulický okruh 

- Hydraulické čerpadlo - dostatečně výkonné, pohon hřídelí rotoru - Hydromotor - pohání podávací válec - Olejová nádrž (15l) s vestavným filtrem oleje - Průtokový ventil - regulace rychlosti otáčení podávacího válce - Hydraulický rozdělovač - bezpečnostní prvek pro zastavení a změnu směru otáčení podávacího válce

  

 

Cena Štěpkovač BX 42 R - 59.000,- vč. DPH

 

  

Mulčovač Dabaki BX42R při práci u našeho zákazníka

 
Štěpka není pravidelná a není možno nastavit její velikost.
Velikost štěpky je 2-5cm. Štěpkovač BX42R je schopen zpracovat větve až do 12cm. Štěpka není vhodná do kotlů s automatickým podáváním. 
 
 

Štěpkovač Dabaki - Brixon BX42R

/album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-1-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-2-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-3-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-4-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-5-jpg/ /album/stepkovac-dabaki-brixon-bx42r/stepkovac-dabaki-bx42r-drobilica-za-drvo-wood-chipper-6-jpg/