Štěpkovač Brixon BX 62R

Robustní štěpkovač s dvěma hydraulicky poháněnými podávacími válci

Určen pro profesionální využití

 

Štěpkovač Brixin BX 62R je vylepšenou verzí štepkovače BX 62s. Hlavní rozdíl je v přidané hydraulické soustavě, která pohání dva podávací válce. Hydraulická soustava je poháněna čerpadlem traktoru. 

Dva podávací válce zajišťují snadnější a rovnoměrné vkládání štěpkovaného materiálu. Rychlost vkládání (otáček podávacích válců) je možno regulovat hydraulickým přepouštěcím ventilem. Obsluha stroje to ocení  hlavně při štěpkování rozvětvených větví.

Řezací rotor je osazen 4-mi oboustraně brousitelnými noži z trvrzené oceli. Pohon rotoru je přímo z vývodové hřídele traktoru (540ot./min). 

 

Pro zvýšení bezpečnosti provozu doporučujeme použít některý z našich bezpečnostních adaptérů PTO.

 

  Traktorové štěpkovače Brixon BX 62R dodáváme včetně náhonové hřídele (PTO)

 

 

  Tento štěpkovač, včetně náhradních dílů si nyní můžete zakoupit také v našem E.shopu.

www.Dabaki-eshop.cz

 

Štěpkovač Brixon BX62R

/album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-7-jpg1/ /album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-9-jpg1/ /album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-10-jpg2/ /album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-11-jpg1/ /album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-12-jpg1/ /album/fotogalerie-stepkovac-bx62r-new-type/wood-chipper-bx62r-14-jpg1/