Silniční kartáč G.SA 120S

Stroj vhodný na údržbu zpevněných ploch
   
 
    
Novinka v naší nabídce pro rok 2019.
 
Motorový silniční kartáč Dabaki G.SA 120S je určen pro agregaci s ATV čtyřkolkami, nebo malými zahradními traktory bez vývodové hřídele.
 
Je opatřen dostatečně silným 4-taktním motor o obsahu 196 cm3. 
Výkon motoru je přenášen odstředivou lamelovou spojkou a řemeny na hlavní zametací válec.
 
 
 
 
Pracovní rotor je osazen 4-mi řadami syntetických kartáčů. Jsou vyrobeny ze speciálního syntetického materiálu odolnému proti opotřebení oděrem.
 
 
 
 
 
Podvozek silničního kartáče Dabaki G.SA 120S je opatřenem dvěma výškově nastavitelnými koly. Šroubovým nastavením lze optimalizova pracovní výšku kartáčů a nastavit stroj do ideální přepravní polohy.
POZOR - stroj není určen pro provozování na veřejných komunikacích.  
 
 
Smetený materiál je mechanicky vhazován do zadního prostoru stroje. Otevření komory je ovládáno ručně, klikou. Vysypání komory je samovolné. 
 
 
 
 
Cena G.SA 120S - 49.000 ,- Kč (vč. DPH)
 
Pro rok 2019 připravujeme zametací kartáč G.SA také v traktorové verzi - pohon vývodovou hřidelé traktoru

Silniční kartáč Dabaki G.SA120S

/album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-1-jpg/ /album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-2-jpg/ /album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-4-jpg/ /album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-5-jpg/ /album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-6-jpg/ /album/silnicni-kartac-dabaki-g-sa120s/silnicni-kartas-zametac-zametaci-kartac-dabaki-7-jpg/