Těžký sněhový pluh LN 

Těžký sněhový pluh série LN je určen pro těžké a výkonější traktory. Jsou vyráběny v pracovním záběru 200 - 250 cm. Jištění proti poškození při najetí na pevnou překážku zajišťuje výkyvný systém s osmi pružinami. Radlice může být osazena ocelovým, nebo pryžovým břitem.
 

Uchycení sněhové pluhu na traktor se provádí pomocí přídavné desky, kterou lze namontovat na jakýkoliv traktor, nákladní auto,... Tento důmyslný systém umožňuje agregaci sněhové radlice nejen s běžnými traktory, ale i s ostatní komunální technikou.

Při motáži je nutné přihlédnout ke konstrukci traktoru. Radlice je relativně robusní a těžká a při velkém pracovním záběru by při velkém množství sněhu mohlo dojít k poškození konstrukce traktoru.  Z tohoto důvodu doporučujeme zvážit potřebu montáže přídavných nosníků až k zadním portálům traktoru. Přídavné nosníky nejsou součástí dodávky a musí být vyrobeny přímo na konkrétní typ traktoru.

 
Radlice je ovládána hydraulicky. Jedna dvoučinná pístnice zajišťuje zdvih radlice a dvě jednočinné pístnice zajišťují boční natáčení radlice. Traktor tedy musí mít dva hydraulické okruhy.

Těžký sněhový pluh Dabaki LN

/album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-1-jpg/ /album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-2-jpg1/ /album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-3-jpg/ /album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-4-jpg/ /album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-5-jpg/ /album/tezky-snehovy-pluh-dabaki-ln/snow-plow-dabaki-ln-6-jpg/