Sněhový pluh LNS - lehká verze

Sněhové pluhy LNS nabízíme v pracovních záběrech 130 - 200cm. Jsou určeny pro lehčí traktory. Jejich konstrukce je lehká a přesto dostatečně pevná a robusní. Jištění proti poškození při najetí na pevnou překážku zajišťuje výkyvný systém se čtyřmi pružinami. Radlice může být osazena ocelovým, nebo pryžovým břitem.
 
  Uchycení sněhové pluhu na traktor se provádí pomocí přídavné desky, kterou lze namontovat na jakýkoliv traktor. Tento důmyslný systém umožňuje agregaci sněhové radlice nejen s běžnými traktory, ale i s ostatní komunální technikou.
 
 
Sněhová radlice je ovládána (zdvih) hydraulickou pístnicí. Boční náklon se standardně provádí ručně, zaaretováním bočních táhel. Za příplatek lze radlice osadit přídavným hydraulickým pístem a tím je možno radlici plynule natáčet z místa obsluhy. (V tomto případě musí mít traktor dva samostatné hydraulické okruhy.)
  

Sněhový pluh LNS

/album/snehovy-pluh-lns/lama-neve-snow-plow-18-jpg/ /album/snehovy-pluh-lns/o-18mclpc2gjm92uh17pfjip1f2qr-jpg/ /album/snehovy-pluh-lns/snehovy-pluh-snehova-radlice-dabaki-lns-1-jpg/ /album/snehovy-pluh-lns/snehovy-pluh-snehova-radlice-dabaki-lns-2-jpg/ /album/snehovy-pluh-lns/snehovy-pluh-snehova-radlice-dabaki-lns-3-jpg1/ /album/snehovy-pluh-lns/snehovy-pluh-snehova-radlice-dabaki-lns-4-jpg/