Sněhová radlice R.BD - střední verze

Novinka pro sezonu 2019/2020
Ideální poměr:  kvalita - užitná hodnota - cena
 
Sněhové radlice série R.BD/M je výsledkem snahy našich kostruktérů o zaplnění mezery v naší nabídce mezi lehkou verzí LNS a těžkou verzí LN.
 
Sněhový pluh RBD/M je stejné konstrukce jako dlouhodobě úspěšně prodávané sněhové radlice série LN a LNS. Na přední část traktoru se připojuje pomocí pevně namontované desky. (Je součástí dodávky). 
 
 
 
 
 
 
Zdvih a boční natočení zajišťují dva hydraulické okruhy. Na první okruh je napojena dvoučinná pístnice (zdvih radlice), na druhý okruh jsou napojeny dvě pístnice (natočení radlice). 
 
 
 
 
 
K pístnicím jsou napojeny celkem 4 hydraulické hadice s standardními rychlospojkami. Jejich délky cca 4 m by měla stačit na přímé zapojení do zadních rychlospojek traktoru. 
 
 
 
 
 
Pro zvýšení bezpečnosti a jako ochrana proti poškození jsou sněhové radlice RBD/M opatřeny důmyslným výklopným zařízením, zajištěným 2 x 4mi tažnými pružinami.
 
 
 
 
 
Pro zvýšení bezpečnosti provozu i za nepříznivých světelných podmínek je sněhový pluh R BD osazen osvětlovací elektro-soustavou. Ta obsahuje dvě dvoustranné osvětlovací lampy, rozvod elekro-kabeláží se spínačem. Kabeláž je dostatečně dlouhá pro připojení k elektrosoustavě traktoru a pro ovládání z místa řidiče.
 
 
Sněhové radlice R.BD jsou dodávány s kvalitním, odolným pryžovým břitem. Pro usnadnění má břit předvrtánu sadu děr pro posub uchycení.
Radlice je možno osadit i ocelovým břitem (není v nabídce, připravujeme)
 
 
 
Příplatková výbava :
Radlice R.BD, stejně jako ostatní sněhové radlice z naší nabídky, spolehlivě a bezproblémově fungují i bez přídavných kol.
U série R.BD je navíc možno zakoupit pár přídavných kol - za cenu 1.600,- Kč (vč.DPH)
 
 
! Nyní AKCE - Přídavná kolečka zdarma !
(platí pouze pro omezené množství - do vyprodání zásob)
 
 
Tento stroj si nyní můžete zakoupit na našem E-shopu
 

Sněhová radlice R.BD - střední verze

/album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-2-jpg/ /album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-4-jpg/ /album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-6-jpg/ /album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-8-jpg/ /album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-10-jpg/ /album/snehova-radlice-r-bd-stredni-verze/snehova-radlice-traktorovy-snehovy-pluh-dabaki-r-bd-m-250-14-jpg/