Sněhová V - Radlice - lehká verze

Určeno pro lehčí traktory
 
Od Sezony 2019 jsme do nabídky zařadili novou, odlehčenou verzi prodejně úspěšných a oblíbených sněhových T-Radlic. 
Konstrukčmě vznikla v konstrukční kanceláři Dabaki. Při vývoji byl kladen důraz na snižení hmotnosti při zachování funkčnosti a dostatečné pevnosti.
Sněhová radlice SVP 240 je určena pro agregaci se středně těžkými traktory u kterých by, při použití těžšího V-pluhu, hrozilo poškození celkové konstrukce.
 
 
 
Sněhová radlice SVP 240 se připojuje k přednímu 3-bodovému závěsu. Ten provádí zdvih radlice a nastavení požadované pracovní výšky.
Traktor musí mít předpřipravený jeden hydraulický okruh pro ovládání bočního naklápění radlice.
 
 
 
 
Boční naklápění radlice zajištuje pár dvoučinných hydraulických pístnic.
 
 
 
 
 
 
 
  
Správnou distribuci tlakového hydraulického oleje zajišťuje elektromagnetický ventil. Ten je napojen na elektrickou soustavu traktoru a při sepnutí/vypnutí spínače rozděluje průtok oleje. Radlici tak lze naklápět na obě strany v přímé poloze, nebo jednotlivá ramena naklápět opačným směrem. Tím vniká V-tvar radlice. 
 
 
 
 
Spodní část radlice je optřena gomovým, vysoce-odolným, výměným břitem. Do nabídky připravujeme i ocelové břity.
Ochanou proti poškození radlice jsou dva páry tlačných pružin. Jednoduchým zaklopením jsou schopni spolehlivě ochránit pluh při najetí na pevnou překážku.
 
 
 
 
Pro zvýšení bezpečnosti je radlice osazena dvojicí pozičních světel.
Doporučujeme tyto světla připojit do el. soustavy traktoru přes vypínač, popř. je možno použít přidaný přerušovač směrových světel.
 
 
 
 
 
Pracovní šířka - 240 cm
Hmotnost - cca 270 kg
Cena - 33.000,- Kč (vč.DPH) 
 
 
Sněhovou radlici Dabaki SVP 240 můžete zakoupit v našem e-shopu
 
 
popř. je možno ji zakoupit přímo v našem prodejním skladu
 
 

Sněhová V- Radlice SPV 240 - lehká verze

/album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-1-a-jpg/ /album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-2-a-jpg/ /album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-3-a-jpg/ /album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-4-a-jpg/ /album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-5-a-jpg/ /album/snehova-v-radlice-spv-250-lehka-verze/snehova-radlice-snehovy-pluh-dabaki-svp-250-6-a-jpg/