Vysavač listí

Ideální pomocník při úklidu listí
 
Od sezony 2019 jsme do nabídky zařadili motorový vysavač listí. Stroj je určen pro podzimní úklidy listí na velkých a členitých plochách.
Ideální pro velké parky, sady, ...
 
Motorový vysavač listí Dabaki je poháněn 4-dobým motorem o obsahu 420 ccm. Výkon motoru je řemenovým převodem a lamelovou odstředivou spojkou přenášen na pracovní vrtuly, která vytváří dostatečný podtlak ve vysávací hadici a přetlak ve vyfukovém ústrojí. Celý stroj je umístěn na podvozku. POZOR - stroj se nesmí používat na pozemních komunikacích !!!
 
 
Pohon vysavače zajišťuje samostatná motorová jednotka. 4-taktní, vzduchem chlazený motor o obsahu 420 ccm, akumulátor, starter.
 
 
 
 
 
 
 
Výkon motor je přenášen klínovými řemeny na hlavní hřídel rotoru. Plynulý rozběh zajišťuje lamelová odstředivá spojka umístěná na hřídele motoru.
 
 
 
 
 
 
Hlavní pracovní část - rotor - je šestilistý disk, který uvnitř pevného bubnu vytváří dostatečný podtlak a současně i dostačný proud vzduchu pro bezproblémovou funkci vysavače.
 
 
 
 
 
 
Podtlaková hadice je důmyslně zavěšena v dvoukloubovém, volně otočném držáku. Manipulace s podtlakovou hadicí je proto snadná, pohodlná a nenáročná na fyzické nároky obsluhy.
 
 
 
 
 
 
Plechová sací trubice je opatřena plastovou nasávací koncovkou s praktickým držákem a podpěrným kolečkem
Plastovou koncovku lze zaměnit i za širokoúhlou nasávací koncovku pro zvýšení rychlosti vysávání větších ploch. (Nyní ve vývoji)
 
 
 
 
Výfukové ústrojí je volně otočné o 360", s možností aretace. Materiál je možno vyfukovat jakýmkoliv směrem.
 
 
 
 
 
 
 
 
Koncovka výfukové soustavy je snadno stavitelná. Proud vzduch je tak možno směrovat požadovaným směrem a plně tak využívat celý prostor určený pro nakládku. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena vakuového vysavače listí Dabaki - 59.000,- Kč vč. DPH

Fotogalerie: Vysavač listí Dabaki

/album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/a20190924-135446a-jpg/ /album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/dabaki-motorovy-vysavac-listi-1-a-jpg/ /album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/dabaki-motorovy-vysavac-listi-2-a-jpg/ /album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/dabaki-motorovy-vysavac-listi-3-a-jpg/ /album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/dabaki-motorovy-vysavac-listi-4-a-jpg/ /album/fotogalerie-vysavac-listi-dabaki/dabaki-motorovy-vysavac-listi-5-a-jpg/