Svinovací lis Gordon Spider

Vázání do sítě
 
Novinka pro rok 2021
 
Lisy na kulaté balíky Gordon - Spider jsou novinkou pro sezonu 2021. Konstrukčně vycházejí z osvědčených, modernizovaných lisů na kulaté balíky Gordon.
Jsou určeny k lisování sena, slámy i zavadlé píce (senáž). 
Mají zcela nový systém vázání do sítě. 
 
Lisy Gordon - Spider jsou osazeny pružinovým sběracím ústrojím. Pružiny jsou osazeny na čyřech řadách
 
Celé ústrojí je jištěno lamelovou kluznou spojkou na poháněném řetězovém kole.
 
 
 
 
Všechny lisy Gordon - Spider jsou osazeny aktivním kasačem. Jedná se o kovové pevné prsty vsazené mezi sběrací ústrojí a lisovací komoru. Prsty se pohybují po elipse. Simulují tak pohyb hrábí, které posouvají lisovanou hmotu do komory rovnoměrně a plynule. 
 
 

Lisovací komora je po celém své obvodu osazena otáčejícími lisovacími válci. Ty zajišťují rovnoměrné a plynulé rozmístění lisované hmoty po celé šířce lisovací komory.

Pro zvýšení životnosti, funkčností a spolehlivosti jsou inované válce vyrobeny ze silnějšího a pevnějšího materiálu.

 

 

Pohon všech lisovacích válců i sběracího ústrojí zajišťují tři řetězové okruhy

U všech okruhů jsou nainstalovány pružinové napínáky.

 

 

Jako ochrana před přetížením je na kole převodovky umístěn bezpečnostní střižný šroub.

 

 

 

Po naplnění lisovací komory na nastavitelný tlak vyšle elektrický senzor signál klaksonu a obsluha tak pozná, že je lisovaná hmota připravena k obalení sítí. 

 

 

Po zaznění zvukového signálu obsluha zastaví traktor a stiskne spínač (1). Ten je umístěn v místě obsluhy a připojen k elektrické soustavě traktoru. Elektromotorek (2) začne odvíjet obalovací síť do komory .Síť je automaticky odvíjena přes vřetenovou hřídel (3).

Po omotání balíku sítí řezací nůž automaticky odřízne síť. 

 

Uzavřená hyraulická soustava zajišťuje otevření lisovací komory po ukončení balícího procesu. Skládá se z hydraulického čerpadla umístěného v hydraulické nádržce, hydraulického pístu se zajišťovacím ventilem a soustavy hydraulických hadic.

 

 

 

AKCE - Nyní můžete zakoupi svinovací lisy Gordon Spider na našem E-shopu za zaváděcí ceny s výraznou slevou

Svinovací lisy - Gordon Spider

/album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-1-jpg/ /album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-2-jpg/ /album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-3-jpg/ /album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-4-jpg/ /album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-5-jpg/ /album/svinovaci-lisy-gordon-spider/svinovaci-lisy-na-kulate-baliky-dabaki-gordon-spider-6-jpg/