Mulčovač Menasor - GKH

Zmodernizovaní konstrukce osvědčených mulčovačů serie Menasor
 
 
Od sezony 2018 jsme na trh uvedli nový typ mulčovače Menasor. Při konstruování tohoto stroje jsme se snažili využít všechny výhody osvědčených mulčovačů Menasor GKH a úpravami přizpůsobit tento mulčuvač i pro zákazníky, kteří požadují trochu jiný stroj. 
Zachovali jsme celkovou robustnost stroje, oblíbený zadní otvírací kryt, převod 4-mi řemeny. masivní hřídel rotoru a zadní válec, masivní boční ližiny,..
Hlavní rozdíly oproti standardnímu typu Menasor
 
- 3-bodový závěs - horní trubka posunu je  kratší. Tím by měla snadněji přenášet tlaky a tahy při zvedání stroje. Mulčovače Menasor II. dodáváme pouze s bočním hydraulickým posunem. 3-bodový závěs je samozřejmě I. i II, kategorie
 
- Uchycení hlavní hřídele rotoru - Při konstrukci jsme použili nový způsob uchycení domečků ložisek hřídele rotoru.
 
- Spirálově řazené T-kladívka - Pro snadnější a vyrovnanější chod rotoru jsme při konstrukci použili nový system spirálového uspořádání T-kladívek. 
 
- Zesílený boční plech - Pro zvýšení robustnosti a celkové pevnosti jsme u Menasor II. Použili silnější boční plech (8mm).
 
 
- Robustní T - Kladívka -  Mulčovač Menasor II. je osazen těžšími T-Kladívky (1200 g)
 
 
 
 
 
 
 
Konstrukční změny mulčovače Menasor II umožňují výrobu mulčovače s větším pracovním záběrem (240cm)  - Menasor II - 240. Tento mulčovač je určen pro profesionální využití v agregaci s težšími a výkonými traktory. 
Menasor II 240 má zesílenou hlavní hřídel, zasílené boční plechy (10mm), převodovku určenou pro přenos velkých výkonů, převod 5-ti klínovými řemeny,...
 
Mulčovače Menasor - GKH si nyní můžete zakoupit v našem ehopu
 
 
 

Dabaki Menasor GKH

/album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-1-jpg/ /album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-2-jpg/ /album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-3-jpg/ /album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-3-a-jpg/ /album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-4-jpg/ /album/dabaki-menasor-ii/mulcovac-malcer-tarup-flail-mower-dabaki-menasor-gkh-5-jpg/