Mulčovač Dabaki ATV OT

Mulčovače série ATV jsou standardní kladívkové mulčovače s vlastní pohonou jednotkou. Konstrukčně vychází z osvědčených mulčovačů serie EF. Přednostně jsou určeny k používání v agregaci s pracovními čtyřkolkami. Pracovní rychlost je relativně malá, takže jsou vhodnější pro čtyřkolky s přídavnou převodovkou, popř. variátorem, který je schopen pracovat i v malé pojezdové rychlosti.

!!! Nyní konstrukční novinka !!!

Mulčovač Dabaki ATV 120, 140 s otvíracím zadním krytem

Mulčovače Dabaki ATV jsou včetně elektrického startéru 

Toto konstrukční vylepšení podstatně zvýšilo užitnou hodnotu mulčovače. Při otevření zadního čela není hmota mulčována úplně najemno, ale je možno zvýšit pracovní rychlost. Otvírací čelo využijete také při práce ve velmi zapleveleném porostu s hustou vegetací. 

Doporučujeme používat mulčovače Dabaki ATV osazené Y- noži. Oproti T-kladívkům je jejich řezná plocha delší a ostřejší a snadnějí mulčují hmotu. Výkonové nároky na pohonou jednotku jsou nižší. 

 

 

Mulčovače Dabaki ATV120 jsou osazený 4-taktním motorem o výkonu 15Hp. 

Standardně dodáváme motory s akumulátorem zdarma.

Motory je možno startovat i manuálně, startovací šnůrou. 

Zde najdete video při práci

 

Stroje můžete zakoupit také na e-shopu.

 

Pozor - při práci mulčovače s otevřeným zadním čelem je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Mulčovač Dabaki ATV 120

/album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-1-jpg/ /album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-2-jpg1/ /album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-3-jpg/ /album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-4-jpg/ /album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-5-jpg/ /album/mulcovac-serie-atv/mulcovac-flail-mower-tarup-malcer-dabaki-atv120-6-jpg/