Mulčovače série AGF PRO

Mulčovače série AGF PRO jsou vylepšeným typem oproti BCRH. Jsou určeny pro práci ve složitých terénních podnímkách. Jsou dostatečně přediménzovány. Pevná, robustní konstrukce. Jedná se stroje určené pro profesionální využití. Hlavní výhodou oproti staršímu modelu BCRH je otevírací zadní víko pro snadnější a rychlejší mulčování.

  

 

 

Konstrukce mulčovačů AGF PRO je téměř totožná s konstrukcí mulčovačů BCRH. Vě větších pracovních záběrech mají AGF PRO silnější hlavní hřídel, větší ložiska a zadní vyrovnávací válec o větším průměru. Hlavním rozdílem je hydraulicky ovládaný, masivní rám. Ten zajišťuje jednat pohyb do stran - kdy lze mulčovač zasunout za střed traktoru a vysunout celou pracovní plochou mimo stopu traktoru. (při standardní šířce traktoru. Uchycení pracovního těla mulčovače je hydraulicky ovládané a zajišťuje práci mulčovače od kolmé polohy až do práci ve 30" sklonu.

 

 

Pro používání mulčovače AGF PRO musí být traktor osazen 2-mi hydraulickými zadními okruhy !!!

Zde najdete video při práci

 

 

 

Stroje můžete zakoupit na e-shopu.

 

 

 

Mulčovač série AGF PRO a BCRH

/album/fotogalerie-serie-bcr/img-1786-jpg1/ /album/fotogalerie-serie-bcr/img-1787-jpg1/ /album/fotogalerie-serie-bcr/img-1795-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcr/img-1798-jpg2/ /album/fotogalerie-serie-bcr/img-1799-jpg2/ /album/fotogalerie-serie-bcr/img-1803-jpg/