Příkopový mulčovač - Dabaki BCR-L

Odlehčený příkopový mulčovač vhodný pro lehké traktory
 
 
Mulčovač AGE                                            Mulčovač BCR-L
 

V nabídce máme dva typy odlehčených příkopových mulčovačů - AGE a BCR-L. Oby typy jsou konstrukče shodné, rozdíl je v umístění převovky. 

U typu AGE je převodovka umístěna mimo tělo mulčovače. Tím je možné mulčovač více vysunout mimo osu traktoru. I při maximálním vysunutí je úhel náhonové hřídele (PTO) v povolené bezpečnostní normě. Nevýhodou může být, že některé traktory nedokáží zvednou mulčovač ve vertikální poloze dostatečně vysoko, aby nedošlo k poškození převodovky.

Mulčovače BCR-L mají převodovku umístěnou nad tělem mulčovače.  Jsou stabilnější a i při mimálním vysunutím mimo osu traktoru není pravé zavěšení kola traktoru namáháno nepřiměřeným tlakem. Mulčovače BCR-L jsou také bezproblémově pracovat i ve vertikální poloze (v úhlu 90")

Oba typy mulčovačů  jsou konstruovány se zvláštním důrazem na snížení konstrukční hmotnosti při zachování kvality, robusnosti a funkčnosti. Mulčovače  spolehlivě uspokojí poptávku po příkopových mulčovačích i majitele lehkých traktorů.  (Pro agregaci s těžšími traktory doporučujeme mulčovače série AGF PRO.)

 

 

Zde můžete vidět příkopový mulčovač Dabaki BCR - L při práci.

 

Zde můžete vidět příkopový mulčovač Dabaki BCR-L při práci

 

Mulčovač série AGE/BCRL

/album/fotogalerie-serie-bcrl/bcr-l-140-7-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcrl/bcr-l-140-8-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcrl/bcr-l-140-9-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcrl/bcr-l-140-10-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcrl/bcr-l-140-11-jpg/ /album/fotogalerie-serie-bcrl/a150751039399-jpg/