Mulčovače série EFGC (H)

Robusní a pečlivé zpracování spolu s předimenzovanou konstrukcí předurčují tyto mulčovače pro práci v náročném terému. Při pracovním záběru  do 175 cm jsou vhodné např. pro  traktory Zetor do 70 PS. Tyto mulčovače je možno osadit T-břity (800g), nebo Y-noži. Náhonová hřídel je součástí dodávky.

 

Při zvažování záběru mulčovače je třeba brát zřetel na výkon traktoru. Ne vždy platí, že čím větší záběr, tím větší hodinový výkon. Při předimenzování pracovního záběru k výkonu traktoru je pojezdová  rychlost velmi malá a při pripočtení "zbytečné" hmotnosti mulčovače může být výsledek opačný. Samozřejmě je nutné zohledňovat i hustotu a strukturu mulčovaného porostu.

   

Mulčovače EFGC jsou vyráběny ve dvou verzích - EFGC s pevným tříbodovým závěsem a EFGCH s hydaulicky ovládaným bočním posuvem. 

Mulčovač Dabaki EFGC

/album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-11-jpg/ /album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-10-jpg/ /album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-12-jpg/ /album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-22-jpg/ /album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-9-jpg/ /album/fotogalerie-serie-efgc/efgc-13-jpg/