Traktorový podkop BH 5R

Lehký, kompaktní traktorový podkop vhodný pro malotraktory
 
     
Konstrukce podkopu Dabaki BH 5R je navržena pro práci v méně přístupných terénech. Podkop je pro svoji relativně malou šířku určen pro malé, lehké malotraktory. Podběrné nohy se vysouvají vertikálně. Pracovní rameno podkopu je možno mechanicky bočně posouvat. Délka bočního posuvu je 84 cm.(42 cm od středu stroje)  . To sice snižuje stabilitu soupravy, ale umožňuje i praci podél pevné překážky. Je tedy vhodný např. pro odkopávání zeminy podél zdi,.. Rameno podkopu je schopno bočního otoče o 180 ". 
 
Pohon podkopu zajišťuje uzavřený hydraulický okruh. Náplň je cca 12l - hydraulický olej OTHP 3.  Dostatečně výkonné olejové čerpadlo je umístěno na vývodové hřídeli traktoru. Podkop pracuje při standardních otáčkách 540 ot./min. Olejová nádrž je důmyslně umístěna přimo uvnitř rámu stroje. Celá hydraulická soustava je jištěna přepouštěcím ventilem, umístěným na hlavním ovládacím rozdělovači. Ten je opatřen dvěma pákami s křížovým pohybem. Dvě menší páky ovládají podpěrné nohy. Ovládání podkopu je snadné a zcela přirozené.
 
 
   Podkop Dabaki BH 5R
 
- Vhodný i pro lehké malotraktory
- Určený pro práci v méně přístupném terénu
- Úzká konstrukce s vertikálně stavitelnými podpěrami
- Mechanický boční posun kopacího ramene
- Otoč ramene o 180 "
- Vlasní hydraulický okruh
- Kopací lžíce 20 cm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podkop můžete zakoupit i na našem e-shopu.

Podkop Dabaki BH 5R

/album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-1-a-jpg/ /album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-2-a-jpg/ /album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-4-a-jpg/ /album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-5-a-jpg/ /album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-6-a-jpg/ /album/podkop-dabaki-bh-5r1/podkop-backhoe-rovokopac-minibager-dabaki-bh5r-8-a-jpg/