Dabaki F.T/J - střední rotavátor

 
Od sezony 2018 jsme do nabídky zařadili nový typ středního rotavátoru - Dabaki F.T/J. Spolu s lehčím rotavátorem Dabaki F.T/M doplňují řadu námi nabízených rotavátorů. Konstrukčně je lza zařadit mezi lehké rotavátory TL a těžké rotavátory HTL.
 
 
 
 
Rotavátory Dabaki F.T/J jsou zesílenou verzí rotavátorů Dabaki F.T/M. Oboustrané uchycení převodovky zpevňuje celou konstrukci rotavátoru.
Z tohoto důvodu jsou vhodnější pro těžší molotraktory. Pracovní hloubka 9 cm je dostatečná pro většinu prací v zahradnictví, zelinářství, na menších farmách,.. Uplatnění najdou i v případě ekologické  údržby pozemků v sadech, vinicích, ..
 
Více informací v fotogalerii a více technických dat v Operačním manuálu (ang)
 
Rotavátory F.T/J si nyní můžete zakoupit i v naše Eshopu
 

Dabaki F.T/J - střední rotavátor

/album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-1-jpg/ /album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-2-jpg/ /album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-3-jpg/ /album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-4-jpg/ /album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-5-jpg/ /album/dabaki-f-t-j-stredni-rotavator/f-tj-rotavator-roto-freza-rotary-tiller-dabaki-6-jpg/