Zakladač trávníku STB

Rotavátor - zakladač trávníku provádí tři operace na jeden přejezd.
 
Všestranný , víceučelový rotavátor STB je určen pro dokonalou přípravu země. Je vhodný pro menší plochy, kde je kladen důraz na pečlivou předseťovou přípravu.
  

 

První pracovní operaci provádí nože rotavátoru, které se otáčí proti směru jízdy. Tím dochází k podstatně lepšímu rozmělnění půdy. Pracovní rychlost je oproti standardnímu rotavátoru nižší.

Druhou pracovní operaci provádí vertikální železné pruty, na které padá půdá od nožů rotavátoru. Jejich konstrukce a sklon zajišťují, že drobné kameny dopadají na plochu dřív a jemná půda je zahrne. (Někdy se uvádí název "zapravovač kamene" .)

Ve třetí pracovní operaci je nakypřená zemina urovnána drátěným rovnacím válcem. Jeho nastavením lze určovat pracovní hloubku stroje.

 

Pozor - při praci s zakladačem trávníku STB doporučujeme používat náhonovou hřídel s jištěním. 

 

 

 

 

Bezpečnostní adaptéry můžete zakoupit v našem e-shopu

www.Dabaki-eshop.cz

 

 

Zde najdete video stroje při práci

Zakladač trávníku Dabaki STB

/album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-1-a-jpg/ /album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-2-a-jpg/ /album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-3-a-jpg/ /album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-4-a-jpg/ /album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-5-a-jpg/ /album/fotogalerie-zakladac-travniku-stb/zakladas-travniku-rotavator-dabaki-stodor-stb-145-6-a-jpg/