Plachtové haly

Samonosné, plachtové, univerzální 
 
Do naší nabídky jsme zařadili samonosné plachtové haly. Obloukové skladové haly z nabídky Dabaki jsou jednoduché univerzální stavby, které najdou uplatnění při skladování veškerých materiálů, krmiva, strojů.
Uplatnění najdou nejen na zemědělských farmách, ale i v průmyslu, stavebnictví,...

Haly nabízíme v několika velikostních variantách. Velikosti haly je přizpůsobena konstrukce nosných oblouků. Všechny haly z naší nabídky jsou dostatečně pevné a robustní, jsou vhodné i do nejnáročnějších klimatických podmínek.

Krycí plachty jsou vyrobeny z pevného, nehořlavého a UV odolného  matriálu – 650g/m², u největších hal 900g/m2. Životnost plachty je při správném napnutím a zavětrováním mnoholetá. Obvykle nabízíme haly v tmavě zelené barvě, která svým odstínem nenarušuje okolí. Na objednávku jsme schopni nabídnout i haly v jiné barvě, odstínu, nebo v barevné kombinaci.

 

Haly jsou konstruovány jako „Provizorní stavby“. Nejsou pevně spojeny s podložím. Patky nosných oblouků jsou se zemí spojeny pouze ocelovými hřeby. (Jsou součástí dodávky)

 

Haly je možné snadno demontovat a přesunout na jiné místo.

 

 

 Obloukové haly dodáváme v kovových boxech. Uvnitř jsou všechny potřebné komponenty a díly pro stavbu vč. českého návodu.

 

Pro snadnější stavbu jsou všechny díly a komponenty očíslovány.

 

Stavba haly je relativně jednoduchá. Obvykle nevyžaduje žádnou speciální techniku.

Před stavbou je nutné si pečlivě prostudovat český návod  (je součástí balení) a dle velikosti haly zajistit dostatečný počet pracovníků.

 

 

Při stavbě postupujte dle návodu a dodržujte všechny platné bezpečnostní předpisy a nařízení.

 

 

 

 

Haly je možné také zakoupit na našem e-shopu.

 

Video ze stavby haly u zákazníka

 

 

 

 

 

Skladové haly

/album/skladove-haly/img-0917-jpg/ /album/skladove-haly/img-0918-jpg/ /album/skladove-haly/img-0919-jpg/ /album/skladove-haly/img-0920-jpg/ /album/skladove-haly/img-0922-jpg/ /album/skladove-haly/img-0926-jpg/ /album/skladove-haly/a40x21p-1-jpg/ /album/skladove-haly/a40x21p-4-jpg/ /album/skladove-haly/a203012-r-jpg/ /album/skladove-haly/a204212-r-jpg/