Míchačka betonu CM 300

Beton MIX CM300
 
Jedním z adaptérů pro kloubové nakladače, samojízdné nakladače, nebo čelní nakladače traktorů je Míchačka betonu CM 300.
 
 
Stroj je poháněn výkonným hydromotorem. Ideální průtok oleje je 60 - 90 l/min. (Standardní olejové čerpadlo traktoru má obvykle menší průtok). Pro použití s ttraktory je nutné použít náš zadní hydraulický set.
Do hydraulické sousatvy je vložen elektro-magnetický ventil, který přepíná mezi hydraulickými okruhy - Míchání x Ovládání vypouštěcí klapky. 
 
 
Výkon hydromotoru přenáší na hlavní míchací hřídel pevnostní, zesílený řetěz. Převod je "do pomala".
 
 
 
 
 
 
Hlavní míchací hřídel je vyrobena z pevnostní oceli, odolné proti opotřebení a proti ohybu. 
Horní ochranná mříž (síto) je snadno odmontovatelná, což umožňuje snadnou údržbu a čištění hřídele celého míchacího prostoru.
 
 
 
Spodní část míchacího prostoru je opatřena kruhovou výpustí s háčky pro upevnění hadice. Ovládání výpustě je hydraulicky ovládanou klapkou. 
 
 
 
 
 
Pro snadné samonakládání sypkých materiálu je nakládací hrana míchacího prostoru zesílena přídaným břitem.
 
 
 
 
 
 
K tělu míchačky CM 300 je pevně přišroubovaný masivní závěsný rám se standardními Euro úchyty.
Pro uchycení k jiným typům závěsů je nutné rám upravit.
 
 
 
 

Míchačka CM 300

/album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-1-a-jpg/ /album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-2-a-jpg/ /album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-3-a-jpg1/ /album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-4-a-jpg/ /album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-5-a-jpg/ /album/michacka-cm-300/michacka-betonu-pro-nakladace-traktor-cm300-6-a-jpg/