Mulčovač, sekačka SS-FM 180

Mulčovací sekačka vhodná pro kolové nakladače, přední nakladače traktorů
 
Jeden z adaptérů z naší nabídky strojů s hydropohonem. Mulčovací sekačka SS-FM 180 je konstrukčně shodná s dlouhodobě a úspěšně prodávanými mulčovacími sekačkami série FM, určenémi pro tažení traktorem. Je ideální pro sekání a mulčování nizkých porostů. kde je kladen důraz na esteický vzhled trávníku. Uplatnění najdou při údržbě travnatých ploch areálů, parků, hřisť,...
 
Pohon mulčovací sekačky SS-FM180 zajišťuje výkonný hydromotor. Ideální průtok oleje je  60 - 90 l/min. Hydraulická čerpadla traktorů mají obvykle menší průtok oleje, proto doporučujeme použít náš zadní hydraulický set.
Hydraulická soustava obsahuje také zpětný ventil pro zajištění správného směru otáčení mulčovacích nožů.
 
 
 
Pro zvýšení ochrany je hydromotor opatřen ještě třetí hydraulickoi hadicí pro odvod oleje v případě náhlého zastavení motoru vnějšími vlivy. Hadice se připojuje k olejové nádrži.
 
 
 
 
 
Klínovým převodem je výkon hydromotoru přenášen na tři ostré sekací nože. Nože nejsou jištěny. Z tohoto důvodu je mulčovací sekačka SS FM180 vhodná pro sekání a mulčování pouze čistých a rovných pozemků.
 
 
 
 
Výška strniště trávníku je nastavitelná pomocí vymezovacích kroužků na kolečkách sekačky. Důležité - sekačka musí být zapřešena volně (plovoucí poloha), aby mohla kopírovat terén.
 
 
 
 
 
Mulčovač SS FM180 je volně zavěšen v rámu opatřeném standardními Euro úchyty.
Mulčovač lze, po drobné úpravě zavěsit také do předního 3-bodového závěsu.
 
 
 
 

Mulčovač, sekačka SS-FM 180

/album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-1-a-jpg/ /album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-2-a-jpg/ /album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-3-a-jpg/ /album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-4-a-jpg/ /album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-5-a-jpg1/ /album/mulcovac-sekacka-ss-fm-180/mulcovac-pro-nakladace-traktory-dabaki-ss-fm180-6-a-jpg1/