Traktorový návěs Dabaki RM 14 - 2 ton

Univerzální sklápěcí traktorový návěs od italské firmy Deleks. Tyto návěsy jsou vyráběny v několika modifikacích. Konstrukce je vždy stejná, rozdíl je pouze v tonáži,  velikosti nákladového prostoru a kolech. Užitěčné nosnosti odpovídá robusnost celkové konstrukce,konstrukce nápravy, a velikost a nosnost kol. Všechny návěsy jsou nebržděné. Hydraulické sklápění zadním čelem.

 

Typ     2,0TON RM14  
Nosn.     2,0  
Šířka cm     140  
Délka cm     240  
Výška cm     70  

Včechny návěsy jsou standardně dodávány v provedení power coatin - práškové lakování. Pro náročnější zákazníky nabízíme také provedení v pozinkovaném pokovení. Životnost těchto návěsů je několikanásobně větší.

 

 

Novinka : Po úspěšném ukončení složitého certifikačního procesu budeme od roku 2018 prodávat traktorové návěsy Dabaki RM-14 vč. velkého TP. 

Bude tedy možné přihlásit tyto návěsy na SPZ.

 

Cena traktorového návěsu Dabaki RM-14 (SPZ)

 - 47.000,- Kč (vč. DPH)

Fotogalerie: Traktorový návěs RM

/album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-2-jpg/ /album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-3-jpg/ /album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-7-jpg/ /album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-8-jpg/ /album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-9-jpg/ /album/fotogalerie-traktorovy-naves-rm/tractor-trailr-rm14-10-jpg/