Plotostřih pro kolové a čelní nakladače

Nůžka na živý plot pro čelní nakladače traktoru
 
 
Plotostřih serie ZTF je určený pro kolové nakladače, nebo čelní nakladače traktoru. Nemají vlastní hydraulickou náplň, jsou poháněny hydraulickým čerpadlem nakladače, nebo traktoru. pro připojení jsou třeba dva hydraulické okruhy. Jeden, stálý pohání hydromotor střihací lišty, druhý okruhem se nastavuje úhel stříhací lišty. Vertikální pohyb stroje provádí rameno nakladače.
V případě připojení do čelního nakladače traktoru, který pro hydraulické čerpadlo používá převodový olej z převodovky, je třeba dbát na čistotu a správnou vizkozitu oleje.

Fotogalerie: Plotostřih pro kolové a čelní nakladače

/album/fotogalerie-plotostrih-pro-kolove-a-celni-nakladace/catalogue-2022-page-007-jpg1/ /album/fotogalerie-plotostrih-pro-kolove-a-celni-nakladace/plotostrih-pro-kolove-nakladace-nuzky-na-zivy-plot-pro-celni-nakladace-traktoru-1-jpg1/ /album/fotogalerie-plotostrih-pro-kolove-a-celni-nakladace/plotostrih-pro-kolove-nakladace-nuzky-na-zivy-plot-pro-celni-nakladace-traktoru-4-jpg/ /album/fotogalerie-plotostrih-pro-kolove-a-celni-nakladace/plotostrih-pro-kolove-nakladace-nuzky-na-zivy-plot-pro-celni-nakladace-traktoru-6-jpg/