Sekačka na dálkové ovládání - KLM 200

Kolová sekačka na dálkové ovládání se zdařilým desingem
 
Po úspěšném testování jednoho typu pásových sekaček na dálkové ovláddání připravujeme do nabídky i kolovou sekačku na dálkové ovládání - KLM 200.
Konstruktéři kladli důraz i na  líbivý desing s hezkými a hladkými linijemi a LEDkovým osvětlením.
Její hlavní výhodou je vyšší pracovní rychlost (až 5km/hod), snadná ovladatelnost. Díky své výšce je vhodná i pro sekání v méně přístupné terénu (pod okrasnými stromky a keři,..) Při častém sekání vzniká organická mulčovací hmota, která slouží k zadržování vláhy a jako organické hnojivo. To ocení hlavně sadaři a vinaři.
 
Svahová dostupnost 30" je dostatečná pro práci i ve svažitých teréneh.
 
Pohon sekacího ústrojí a dobíjení akumulátor Sekačky KLM 200 zajišťuje benzínový 4-takní motor o bsahu 196ccm, s dostatečným výkonem cca 6,5 HP.
Čtyři elektromotory, každý o výkonu 250 W, pohání kola se speciálními, protiskluzovými pneumatikymi. 
 
 
 
 

Fotogalerie: Sekačka KLM 200

/album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-1-jpg/ /album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-1-png/ /album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-2-jpg/ /album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-2-png/ /album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-3-jpg/ /album/fotogalerie-sekacka-klm-200/kolova-sekacka-na-dalkove-ovladani-4-jpg1/