Minibagr ATV 360

 
                                                                                    
Do nabídky připravujeme i Minibagr ATV - 360. Konstrukce tohoto samostatného, motorového minibagru je odvozena od dlouhodobě a úspěčně prodávaných minibagrů ATV. Hlavní výhodou a rozdílem je 360" otoč. Využití minibagru je podstatně všestranější, práce s ním je jednodušší. 360" otoč obsluha ocení hlavně při nakládání kopaného materiálu a při práci ve stísněných podmínkách.
Minibagr ATV - 360 je univerzální stroj, j´který pracuje samostatně. Tažný prostředek (traktor, ATV, automobil) je třeba pouze pro přesun minibagru. Pohyb v pracovním prostoru je prováděn pouze za použití hydraulické soustavy stroje. 
Pohon stroje zajišťuje spolehlivý 4-taktí, vzuchem chlazený, benzínový motor s výkonem 9 HP. Motor pohání pouze uzavřenou hydraulickou soustavu.
K mimagrům ATV - 360 a ATV - 180 nabízíme i řadu adaptérů. Jejich používání podstatně zvyšuje užitnou hodnotu a využití stroje. 
Adaptéry :
- standarní kopacílžíce
- svahová lžíce
- hydraulické kleště
- jednozubý kypřič
 
 

Fotogalerie: Minibagr ATV 360

/album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-1-a-jpg1/ /album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-10-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-2-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-5-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-6-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-atv-360/motorovy-minibarg-pro-atv-7-jpg/