Minibagr ZNW 15 (E)

 
 
Minibagr ZNW 15 je ideální stroj pro základní výkopové práce. Uplatnění najde ve stavebnictví, ale i v zahradnictví a lesnictví. Je praktickým pomocníkem i na farmách a hospodářstvích. 
Minibagr ZNW 15 je dodáván včetně  30-ti centrimetrové lžíce se třemi vyměnitelnými zuby. Kromě 20-ti a 40-ti centimetrové lžíce lze dokoupit i 80-ti centimetrovou rovnací lžící, která je dodávána i ve variantě se hydraulicky ovládáném bočním náklonem. Společne s přední rovnou zahrnovací radlicí je tato lžíce ideální pro závěrečné úpravy terénu.
Minibarg má hmotnost cca 650 kg. To je idelní pro nakládku a přepravu minibagru přívěsném vozíku.
Jeho šířka cca 800 mm je díky promyšlené konstrukci dostatečná pro stabilitu stroje při práci a velkou výhodou při průjezdu úzkými  průjezdy a při práci v malých prostorech.
4-taktní benzínový OHC motor má dostatčný výkon (14HP) pro práci i v náročném terénu.
 
 
Minibagr ZNW 15 E - Eletric - je totožný jako minibagr ZNW 15 , pouze je navíc osazen 3 - fazovým elektromotorem o výkonu 2,2 kW. Stroj může pracovat pouze na elektrický pohon. Provoz je tižší a ekologický, bez vznikajících splodin spalovacího motoru.
Minibagr může bezpečně pracovat i v uzavřených, nebo špatně větratelných prostorech.
 
 
K minibagru ZNW 15 (E) je možno dokoupi celou řadu adaptérů a tím podstaně zvýšit jeho využití. 
 
Adaptéry : 
- lžíce 20cm, 30cm, 40cm + rovnací lžíce 80cm a 80cm s hydraulickým náklonem
- jednozubý kypřič
- hydraulicky ovládané čelisti pro manipulaci se dřevem
- hydraulický zemní vrták
- kladívkový mulčovač

Fotogalerie: Minibagr ZNW 15

/album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-4-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-13-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-15-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-19-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-5-jpg/ /album/fotogalerie-minibagr-znw-151/pasovy-minibagr-znw15-otocny-minibagr-9-jpg/